Промо каре

Гореща оферта

Безплатен бюлетин всяка седмица, всички актуални промоции

 
Автобуси за Европа

Автобусна линия Франкфурт - София
Маршрут от Германия, Франкфурт, ЦЖПГ, южна страна, Манхаймер щрасе
до България, София, Автогара Сердика
Компания Карат-С / Eurolines

Цени

Важи от-до Категория Цена Заб.  
целогодишно 1 посока 219.00 лв   РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно 2 посоки 381.00 лв   РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно младежи до 26 години 197.00 лв   РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно младежи до 26 години - 2 посоки 343.00 лв   РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно големи деца 110.00 лв (виж *1 РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно големи деца - 2 посоки 191.00 лв (виж *2 РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно малки деца 44.00 лв (виж *3 РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно малки деца - 2 посоки 76.00 лв (виж *4 РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно пенсионери над 60 години 197.00 лв   РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
целогодишно пенсионери над 60 години - 2 посоки 343.00 лв   РЕЗЕРВИРАЙ СЕГА
Калкулатор
Забележки за цени
*1 Цената важи за деца от 4 до 12год.
*2 Цената важи за деца от 4 до 12год.
*3 Цената важи за деца до 4 год.
*4 Цената важи за деца до 4 год.

Дати

Тръгва Пристига
Понеделник  15:15 Вторник  21:00
Вторник  15:15 Сряда  21:00
Сряда  15:15 Четвъртък  21:00
Четвъртък  15:15 Петък  21:00
Петък  15:15 Събота  20:30
Събота  15:15 Неделя  20:30
Неделя  15:15 Понеделник  20:30

Още от Posoka.com
Посочените цени на автобусните билети, са базови и подлежат на препотвърждение от страна на превозвача!
 
ПРОМОЦИИТЕ
Всички промоции доставени директно в твоя и-мейл!
БЕЗПЛАТНО!

Самолетни билети, екскурзии, почивки, хотели, автобусни билети ...

Последна редакция: 21.11.2014 16:26